Tο υπόδειγμα της Αίτησης-Δήλωσης κάθε υποψήφιος το κατεβάζει και αποθηκεύει το αρχείο της Αίτησης – Δήλωσης στον υπολογιστή του. Στη συνέχεια το συμπληρώνει (μόνο τα γκρι στοιχεία) με όποιο πρόγραμμα επεξεργασίας κειμένου διαθέτει. Τέλος το αποστέλλει συμπληρωμένο ηλεκτρονικά (με email) για ηλεκτρονική καταχώριση, μέσα στην προβλεπόμενη προθεσμία (30 Μαρτίου ως 9 Απριλίου 2020) στην ηλεκτρονική διεύθυνση του σχολείου μας: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ

Παρακαλούνται οι υποψήφιοι που αποστέλλουν ηλεκτρονικά τις αιτήσεις τους στο Σχολείο, να γράφουν στο θέμα του ηλεκτρονικού τους μηνύματος (e-mail):
Αιτηση του/της (Ονομα Επωνυμο) για συμμετοχη στις πανελλαδικες εξετασεις