Εγγραφές Πρότυπου & 1ου ΕΠΑ.Λ Χαϊδαρίου για το σχολ. έτος 2023-2024

Για την Α΄ τάξη Π.ΕΠΑ.Λ

Υποβολή δικαιολογητικών εγγραφής από 10/07/2023 έως 14/07/2023 ηλεκτρονικά (αποστολή στο ηλεκτρονικό ταχυδρομείο του σχολείου (Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.) ή κατά το ίδιο χρονικό διάστημα, με φυσική παρουσία, κατά τις ημέρες θερινής εφημερίας του σχολείου μας (Παρασκευή 14/7/2023)

1. Τίτλος Σπουδών (Απολυτήριο Γυμνασίου ή άλλο ισότιμο τίτλο, διαβιβάζεται υπηρεσιακά από τα Γυμνάσια)

2. Αίτηση  ηλεκτρονικής εγγραφής (την εκτυπώνετε από το  e-eggrafes)

3. Φωτοαντίγραφο Δελτίου Αστυνομικής Ταυτότητας, του  κηδεμόνα και  του/της μαθητή/τριας ή Πιστοποιητικό του Δήμου/Δημοτικής Ενότητας στα Μητρώα του οποίου είναι εγγεγραμμένος/η ο/η μαθητής αν δεν έχει δελτίο αστυνομικής ταυτότητας

4. Θεωρημένο και επίσημα μεταφρασμένο πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης (για  αλλοδαπούς)

5. Υπεύθυνη δήλωση κηδεμόνα_1 νομίμως θεωρημένη για το γνήσιο της υπογραφής ή μέσω του gov.gr  (επισυνάπτεται)

6. Υπεύθυνη δήλωση κηδεμόνα_2  νομίμως θεωρημένη για το γνήσιο της υπογραφής ή μέσω του gov.gr  (επισυνάπτεται)

7. Αίτηση εγγραφής του σχολείου (επισυνάπτεται)

8. Ατομικό  Δελτίο Υγείας μαθητή/τριας (κατατίθεται το αργότερο μέχρι το τέλος Σεπτεμβρίου) (επισυνάπτεται)

9. Γνωμάτευση μαθητή (εφόσον υπάρχει)

Για την Β΄ τάξη Π.ΕΠΑ.Λ

Για τους/τις μαθητές/τριες που ανανεώνουν την έγγραφή τους (μαθητές/τριες που φοιτούσαν στο σχολείο μας τo σχολ. έτος  2022-2023):

1. Αίτηση  ηλεκτρονικής  εγγραφής (την εκτυπώνετε από το  e-eggrafes)

2. Υπεύθυνη δήλωση κηδεμόνα_1 νομίμως θεωρημένη για το γνήσιο της υπογραφής ή μέσω του gov.gr  (επισυνάπτεται)

3. Υπεύθυνη δήλωση κηδεμόνα_2  νομίμως θεωρημένη για το γνήσιο της υπογραφής ή μέσω του gov.gr  (επισυνάπτεται)

4. Αίτηση εγγραφής του σχολείου (επισυνάπτεται)

Για την Γ΄ τάξη ΕΠΑ.Λ

Για τους/τις μαθητές/τριες που ανανεώνουν την έγγραφή τους (μαθητές/τριες που φοιτούσαν στο σχολείο μας τo σχολ. έτος  2022-2023) από 10/07/2023 έως 21/07/2023:

1. Αίτηση  ηλεκτρονικής  εγγραφής (την εκτυπώνετε από το  e-eggrafes)

3. Υπεύθυνη δήλωση κηδεμόνα_2 νομίμως θεωρημένη για το γνήσιο της υπογραφής ή μέσω του gov.gr  (επισυνάπτεται)

4. Αίτηση εγγραφής του σχολείου (επισυνάπτεται)

5. Τέσσερις φωτογραφίες ταυτότητας